Volg ons

facebook.png

   

Programma  

Zaterdag 9 dec. 2017

09.15u – 10.15u Workshop: Stadsbeestenspel
10.15u – 11.15u Workshop: Upcycle accessoires maken 
11.30u – 12.45u Brazilië tour
13.00u – 14.00u Workshop: Onderlegger van krantenpapier    
14.00u – 15.30u Film:  Dr. Seuss' The Lorax 

Zaterdag 16 dec. 2017
09.15u – 10.15u Workshop:

10.15u – 11.15u Workshop:
11.30u – 12.45u Brazilië tour
13.00u – 14.00u Workshop: Cordel  
14.00u – 15.30u Film

Zondag 17 dec.  2017
Surifesta @ Villa Zapakara van 10.00 - 18.00 uur
16.00u – 17.00u Workshop:  Opbergbak

16.15u - 16.45u Rondleiding MixMax Brasil
17.00u – 18.00u Workshop: Onderleggers van Krantenpapier
17.15u - 17.45u Rondleiding MixMax Brasil

 

Zaterdag 23 dec. 2017  Kerst Brunch

09.45u – 10.00u    Inloop
10.00u - 11.15u     workshop
11.15u - 12.30u     workshop
12.30u - 13.30u     Kerstbrunch
13.30u - 15.00u     Kerstfilm

 

Kerstprogramma:

Woensdag 27 december

08.00u – 08.30u       inloop         
08.30u – 09.00u       Ontbijt                                     
09.00u – 10.30u       WS: Capoeira      
10.00u – 11.00u       WS: Capoeira        

11.00u – 11.30u       fruitbreak             
11.30u – 13.00u       BRAZILIË TOUR
13.00u – 13.30u       Warme maaltijd                       
13.30u – 14.00u       Vrijspelen                       
14.00u – 15.30u       FILM: klokhuis/ SAMENSPEL (EVT. GEZELSCHAPSSPELEN
15.15u – 15.30u       ophaal kinderen

Donderdag 28 december

08.00u – 08.30u       inloop         
08.30u – 09.00u       Ontbijt                                     
09.00u – 10.00u       WS:    ART Camp   
10.00u – 11.00u       WS:    ART Camp   

11.00u – 11.30u       fruitbreak    
11.30u – 13.00u       MIX MAX speurtocht
13.00u – 13.30u       Warme maaltijd                       
13.30u – 14.00u       Vrijspelen                       
14.00u – 15.30u       FILM: klokhuis/ SAMENSPEL (EVT. GEZELSCHAPSSPELEN 
15.15u – 15.30u       ophaal kinderen

 

Vrijdag 29 december 

08.00u – 08.30u       inloop         
08.30u – 09.00u       Ontbijt                                     
09.00u – 10.30u       WS:    Sport en Spel 
10.30u – 11.30u       WS:    sport en spel 
11.30u – 13.00u       BRAZILIË TOUR
13.00u – 13.30u       Warme maaltijd                       
13.30u – 14.00u       Vrijspelen                       
14.00u – 15.30u       FILM: klokhuis/ SAMENSPEL (EVT. GEZELSCHAPSSPELEN 
15.15u – 15.30u       ophaal kinderen